Perşembe, Kasım 26, 2020
Ana Sayfa Hayvanlar Evcil hayvan bakımı için en iyi uygulamalar

Evcil hayvan bakımı için en iyi uygulamalar

Evcil hayvan işinizin başarısı, sektörün en iyi uygulamalarına bağlıdır. Bir evcil hayvan bakıcısı olarak aşağıdakileri uygulamanız gerekir:

Rezervasyon yaptırdınız mı? “Üzgünüm, nişanlandım” demenin nasıl ve ne zaman olacağını öğrenin

Rezervasyon yaptırırken hayır demeyi öğrenmelisiniz. Bu alanda deneyim kazandıkça, müşterilerden aldığınız her talebi gerçekten kabul etmeniz gerekmediğinin farkına varacaksınız – bazen kendinizi organize etmek için zaman ayırmanız ve aşırı çalışan hissetmeden diğer müşterilere hizmet etmeniz gerekir. Kendi sağlığınızın yanı sıra sağladığınız bakım kalitesinden ödün vermeden sınırlarınızı ve gün içinde alabileceğiniz maksimum istekleri öğrenin. Fazladan rezervasyon yaptığınızda veya zamanında kısa sürede anahtarlarınızı arabada bırakmak veya kapılarınızı kilitlemeyi unutmak gibi hatalara daha yatkın olduğunuzu fark ettiniz mi? Ayrıca, yürüme yolundan geçmeniz gereken köpeklerin güvenliğini de tehlikeye atabilirsiniz.

Her şeyi bilmiyorsun. Neyi kabul edeceğinizi ve neyi geri çevireceğinizi bilin

Ya onları yeterince deneyimlemediğiniz ya da size uymadığı ya da her ikisine de uymadığı için lütfen reddetmeniz gereken evcil hayvan oturma ödevlerinin bir listesi vardır. Dürüstlük, neleri sunabileceğinizi ve neleri yapamayacağınızı bilmek de dahil olmak üzere her iyi uygulamada uygulamanız gereken belki de en önemli erdemdir. Yaptığı her talebi kabul ederek her müşteriyi etkilemeye çalışmak cazip olsa da, bazı evcil hayvanlar ve bazı hizmetler insanları veya evcil hayvanı tehlikeye sokabilir. Örneğin, agresif evcil hayvanlarla deneyimli değilseniz veya bu alanda eğitim görmüyorsanız, aşırı agresif bir köpek gerçek bir tehlike olabilir ve böyle bir evcil hayvanla çıkmadan daha iyi olursunuz. Gözaltındaki bir evcil hayvanın bir insanı veya başka bir evcil hayvanı ısırdığını veya ciddi şekilde yaraladığını düşünün. Finansal, fiziksel,ve profesyonel sonuçlar işinizi mahvedebilir.

Önce refahını koy

Bu işe dalmanız ve sağlığınızla ilgili her şeyi unutmanız kolaydır – bu kötü bir evcil hayvan oturma uygulamasıdır. Ne kadar meşgul olursanız olun, kendiniz için biraz zaman ayırmayı, sağlıklı beslenmeyi, yıllık muayeneye gitmeyi, egzersiz yapmayı ve yeterince uyumayı unutmayın. Bazı evcil hayvan bakıcıları, yiyecekleri atlamaktan veya sıkı bir programdayken fast food eklemlerine girmekten kaçınmak için hızlı ve görkemli dengeli bir yemek veya güzel hazırlanmış bir smoothie’nin büyük bir tuzu – önceden yiyecek hazırlarlar.

Diyet bir yana, çalışma saatlerine ve hava koşullarına da dikkat etmelisiniz. Aşırı sıcak veya soğuk, sağlığınıza ve evcil hayvanınızın sağlığına zararlıdır. Buna göre, iç mekanda oyun oynama gibi alternatif aktiviteler planlamayı veya hava koşulları elverişli olduğunda yürüyüşler yapmayı planlamayı düşünün.

Fiziksel sağlığınızın yanı sıra, zihinsel sağlığınıza da dikkat edin. Merhamet yorgunluğu ve tükenmişlik işkolik milletlerin ruh sağlığına yönelik en büyük tehditlerden bazılarıdır ve bu yolda gitmek istemezsiniz. Bu sorunlar uzun süre unutulmazsa, evcil hayvan oturma uzmanınızı ve işinizi düzeltmeye başlayacaktır. Kendinizin en iyisi olmak için her zaman çok çalışın.

Güçlü ve güvenilir bir destek ağı oluşturun

Diğer tüm endüstriler gibi, evcil hayvan oturma endüstrisi de bir takım benzersiz zorluklarla birlikte gelir. Kendinizi bu mücadelelerin özelliğiyle ve evde beslenen hayvanlarla birlikte gelen günlük sevinçlerle kuşatmanız gerekir. Konferanslardan ve diğer faydalı materyallerden faydalanmak için yerel ve uzak yerlilerle iletişim kurun. Başka bir yerde diğer evcil hayvan bakıcıları tarafından hiç karşılaşmamış evcil hayvan profesyonel veya iş karşılaşacaksınız hiçbir şey yoktur.

özet

En iyi evcil hayvan bakımı hizmetlerini sunabilmeniz için en iyi uygulamalara uymanız gerekir. Bilmediğiniz veya uygun eğitimden yoksun olduğunuz istekleri geri çevirmekten çekinmeyin. Bir gün veya hafta içinde alabileceğiniz maksimum istekleri öğrenin. Ayrıca, sağlığınızı da unutmayın. Diğer profesyonellerle ağ kurmak, muhtemelen hiç bilmediğiniz hayati bilgilere erişmenize yardımcı olacaktır.

sON kONULAR

özellikli algı

18 Ülke Tarafından Photoshop Uygulanan Bir Kadın: Güzellik Standartları Açıklandı

0
Geçen yıl gazeteci Esther Honig , dünyanın 27 ülkesindeki fotoğraf rötuşlarının kültürel tercihlerine göre bir portresini nasıl "geliştirdiğini" gösteren viral bir dizi resim yayınladı. Bu projeden ilham alan Birleşik Krallık tıbbi web sitesi Superdrug Online Doctor , vücut imajını araştıran benzer bir deney yayınladı . Bu,...

Android 11, Kullanıcı Gizliliğini Korumak İçin Üçüncü Taraf Kamera Uygulamalarını Sınırlayacak

0
Birkaç hafta önce, Android 11'in üçüncü taraf kamera uygulamalarının erişimini sınırlayacağı, temelde uygulamaları varsayılan olarak farklı bir uygulamanız seçmiş olsanız bile telefonun yerleşik kamera uygulamasını kullanmaya "zorlayacağı" keşfedildi. Ancak sınırlama biraz Apple benzeri görünse de,...

Auschwitz Anıtı, TikTok Holokost Trendinin ‘Yaralayıcı ve Saldırgan’ olduğunu söylüyor

0
Video paylaşım uygulaması TikTok'ta yeni bir "Kurbanlar" veya "Holokost" veya "Travma P" eğilimi ortaya çıktı ve bu durum öfkeden inanmazlığa kadar çeşitli tepkilere yol açtı. Trendin amacı eğitici görünse de, birçok insan bunu en...

1940’ların New York Şehri’nin Sokak Görünümü

0
1940'lar NYC , NYC tabanlı yazılım mühendisi Julian Boilen tarafından oluşturulan yeni bir çevrimiçi etkileşimli harita . Google Street View gibi, ancak 1939 ile 1941 arasındaki her fotoğrafın New York City'yi gösteriyor. "Works Progress Administration, 1939 ile 1941 arasında New...

Reddit’teki Minecraft alt forumunu alışılmadık bir yarış fethetti

0
Herhangi bir video oyunuyla ilişkili bir topluluğa girmeyi denediyseniz, muhtemelen sözde katman listesi fikrine aşinasınızdır. Öğelerin, karakterlerin, kartların, vb. Özetleri, etkililik açısından herhangi bir fandomun ayrılmaz bir parçasıdır; "A öğesinin" B öğesi "ne üstünlüğü hakkında...

Son yorumlar