paylamam ilemi bittiinde bir torrenti nasl kaldrrm (duraklatmam)?

Torrent listenize gidin, ardndan torrent'e uzun basn. Bir p kutusu grntlenecektir. Dosyalar da silmek isteyip istemediinizi soran p kutusuna dokunun. Seeneinizi sein ve ardndan Sil'e dokunun.

ndirmem% 0'da kald. ndirmeyi nasl yeniden balatrm?

% 0 olan torrent dosyasna basarak sein, ardndan Duraklat dmesine dokunun. Semek iin torrent'e tekrar basn, ardndan Devam dmesine dokunun. Bu ie yaramazsa, Dier Eylemler'e tklayn ve Tmn Devam Ettir seeneini sein.

En iyi torrenti bulmaya alyorum. Akran saysn ve torrent saln grebilir miyim?

Evet. Torrent'e dokunun, ardndan Dosyalar sekmesinin hemen yanndaki Ayrntlar sekmesine dokunun.

Telefonumda Torrent Pro'ya abone oldum. Abonelik Windows bilgisayarmda Torrent Pro'yu etkinletirecek mi?

u anda, Windows iin Torrent Pro ve mobil iin Torrent Pro iin farkl bir abonelik gereklidir. Windows bilgisayarnz iin bir Pro aboneliini etkinletirmek isterseniz, bu abonelii utorrent.com'dan satn alabilirsiniz.

Ekranm kapandnda uygulama neden almay / indirmeyi durduruyor?

Grne gre telefonunuzda pil ve / veya veri kullanm / tasarrufu zellikleri etkin durumda. Uygulamamzn arka planda almaya devam etmesini istiyorsanz, telefonunuzun ayarlarna gitmeyi deneyin ve uygulamamzn arka planda almasna izin vermek iin hem pil hem de veri ayarlarnn altna bakn. Telefon modeliniz ve iletim sisteminiz iin bu ayarlar ynetmenize yardmc olacak evrimii bulabileceiniz faydal klavuzlar vardr.