Bir video dosyası indirdim. Neden ses yok?

Bunun olmasının birkaç nedeni var. Ya kötü bir torrent, ya da büyük olasılıkla medya oynatıcınız ses akışını deşifre etmek için doğru kod çözücüye sahip değil, bu nedenle ses çalmayacaktır. Çoğu video ve ses formatını oynatabilen birkaç iyi medya oynatıcı vardır (örneğin, VLC medya oynatıcı ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platform multimedya oynatıcıdır).

Bir dosyayı indirdikten sonra, onu indirme konumumda bulamıyorum. Neden?

Öncelikle, telefonunuzda uygun depolama izinlerinin ayarlandığından emin olun. Ardından, telefonunuzun ayarlarını açın ve ardından Uygulamalar'a dokunun. Uygulamamızı bulun ve üzerine dokunun, ardından İzinler'e dokunun. Bu, dosyaları varsayılan indirme klasörünüzde saklamanıza olanak tanır. Ardından, torrent listesi görünümünüzde bir torrent'e dokunun, ardından Ayrıntılar'a dokunun, ardından dosyayı varsayılan indirme klasörünüzde görmek için İndirme Konumu'na dokunun.

SD kartıma indiremiyorum. Neyi yanlış yapıyorum?

Uygulama, SD kartlara kaydetmeyi desteklemiyor, ancak bazı kullanıcılar bunu başarıyor ve telefon modeline göre değişiklik gösteriyor. Çözümlerden biri, torrenti telefonunuza indirmek ve ardından dosyayı taşımak için Google Play Store'da ücretsiz bir dosya yöneticisi uygulaması kullanmaktır.

Dosyayı neden oynatamıyorum?

Cihazınızdaki medya oynatıcı tarafından desteklenmeyen bir dosya türünü oynatmaya çalıştığınız anlaşılıyor. Öncelikle, lütfen telefonunuzda bir medya oynatıcı kurulu olduğundan emin olun (Google Play'den ücretsiz bir medya oynatıcı indirebilirsiniz). İpucu: Oynatmaya çalıştığınız dosyanın uzantısını arayın ve dosyanızı destekleyen en yüksek puanlı uygulamayı bulun.