Hewlett Packard Enterprise, birleşik bir sertifika ve öğrenim programı başlattı. Bu sertifika ve öğrenim programı, HPE tarafından adayların becerilerini eğitmek ve doğrulamak için tasarlanmıştır. Depolama, Ağ Oluşturma, Sunucular ve Bulut vb. gibi HPE’nin her bir ayrı yönü ve özelliği için farklı bir sertifika serisi oluşturmuşlardır. Sunucularla ilgili bu tür bir sertifika hakkındaki ayrıntılar ve bilgiler bu makalede tartışılmıştır.

Tanıtım:
HPE0-S52 Sınavı, sunucularla ilgili becerilerinizi doğrulama ve yetersiz değerlendirme ile ilgili gözetimli bir sınavdır. Bu HP ATP Sertifikası, “Endüstri Standardı Sunucularının (ISS) işlevlerini ve özelliklerini çalıştırmak için gereken beceri ve yetenekleri doğrular. “HPE Sunucu Çözümlerinin Nasıl Oluşturulacağının” anlaşılması, HPE0-S52 sınavının ana hedefidir. sınav, Sunuculara dayalı bir sınav dizisi dizisidir.

HPE0-S52 sınavının süresi yaklaşık 1 saat 30 dakikadır. Senaryo bazlı çoktan seçmeli (tek ve çok yanıtlı), eşleştirmeli ve basit çoktan seçmeli (tek ve çok yanıtlı) sorular formatında 60 soru bulunmaktadır. Bu sınav için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Bu sınavın başarılı adayları “HPE ATP – Sunucu Çözümleri V4″ uzmanları olarak sertifikalandırılır.

HPE0-S52 ile ilgili Eğitim Kursu:
HPE, yalnızca HPE0-S52 sertifikalarını sunmakla kalmaz, aynı zamanda her sertifika için ayrı ayrı öğrenim ve eğitim sağlar. Bu öğrenme ve eğitim kursları, ilgili HPE özelliğinin tüm konularını ve yönlerini kapsar. HPE öğrenim ve eğitim kurslarında başarı şansı oldukça yüksektir.

HPE0-S52 kursu, HPE resmi web sitesinde “HPE Sunucu Çözümleri Oluşturma ILT – VILT H1L36S (01098692)” olarak mevcuttur. Bu, adayların “HPE Sunucu Çözümlerini Oluşturma ve Tanımlama” konusunun farklı yönlerini öğrenebilecekleri 3 günlük bir kurstur. “. Buna ek olarak eğitim.

Bu sınava girecek adaylar, daha iyi anlama ve hazırlık için tüm konuları ve sunucuları ve sunucu çözümlerini temel alan materyalleri incelemelidir.

Diğer bilgiler:
HPE0-S52 sınavı için çevrimiçi olarak örnek/alıştırma testi mevcuttur. Bu örnek testlerin formatı, orijinal testle tamamen aynıdır. Bu örnek testler, asıl sınava girmeden önce anlama ve hazırlık düzeyini kendi kendine değerlendirmeye yardımcı olur. Ayrıca bu örnek testler ile aday sınavların amaçlarını ve konularını daha kolay anlayabilmekte ve soruları daha kolay uygulamaktadır.