Cumartesi, Aralık 5, 2020
Ana Sayfa Oyun Yeni Nintendo Switch 4K'yı Destekleyecek mi? 2021 planları

Yeni Nintendo Switch 4K’yı Destekleyecek mi? 2021 planları

Bloomberg, Tayvanlı United Daily News gazetesinin gelecek yıl bir gün daha yükseltilmiş bir Switch’in geleceği hakkındaki haberlerini doğruladığı için söylentiler dinleniyor gibi görünüyor.

Söylentiler dinlenebilir mi? Bloomberg’in teknoloji muhabiri Takashi Mochizuki, Nintendo’nun 2021’de güncellenmiş bir Switch yayınlamayı planladığını bildirdi.

Bu, Tayvanlı bir gazete olan United Daily News’in iki gün önce Switch’in yeni bir versiyonunu üretmeye hangi şirketlerin dahil olduğunu bildirerek söylentilere yol açmasının ardından geldi . Mochizuki bu raporları destekliyor.

 

Yeni Nintendo Switch 4K'yı Destekleyecek mi?  2021 planları - Resim # 1

 

Yükseltilmiş Switch’in 4K grafik potansiyeli ile birlikte daha fazla bilgi işlem gücüne sahip olacağı bildiriliyor , ancak bu muhtemelen değişebilir.

Bu belki de Nintendo’nun son zamanlarda neden biraz sessiz kaldığını açıklıyor. Yükseltilmiş Switch’in, Nintendo’nun bazı ana başlıkları için duyuruları da içereceği bildiriliyor . Muhtemelen bu, 35. yıldönümü hızla yaklaştığından, Mario serisiyle ilgili bir şeyler içerecek.

Bu aynı zamanda en çok beklenen Switch oyunlarından biri olan, Breath of the Wild’ın devamı niteliğindeki ve bir yıldan fazla bir süredir yeni bir bilgiye sahip olmayan potansiyel bilgiler anlamına da gelebilir . Bu yükseltme aynı zamanda , Eiyuden Chronicle: Hundred Heros’ta yakın zamanda bildirilen gibi bazı oyunların oyunlarının bir Switch sürümünü onaylamak için beklediği şey olabilir.

Karantinanın son birkaç ayında anahtar satışları sıçradı. Umarım bu yeni alıcıların çoğu, yeni konsollarının bu yeni sürümle aniden güncelliğini yitirdiğini düşünmez. Ancak Nintendo, yeni Switch oyunları hakkında pek çok heyecan verici bilgi verirse hayal kırıklığına uğramak zor olurdu.

Umarım Nintendo yakın zamanda bazı önemli duyurular yapar. Ne düşünüyorsun? Bu Switch 2 mi yoksa Switch Pro mu? Yükseltilmiş bir konsol hakkında bilgi almaktan heyecan duyuyor musunuz yoksa yaklaşan Nintendo oyunları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

sON kONULAR

özellikli algı

18 Ülke Tarafından Photoshop Uygulanan Bir Kadın: Güzellik Standartları Açıklandı

0
Geçen yıl gazeteci Esther Honig , dünyanın 27 ülkesindeki fotoğraf rötuşlarının kültürel tercihlerine göre bir portresini nasıl "geliştirdiğini" gösteren viral bir dizi resim yayınladı. Bu projeden ilham alan Birleşik Krallık tıbbi web sitesi Superdrug Online Doctor , vücut imajını araştıran benzer bir deney yayınladı . Bu,...

Android 11, Kullanıcı Gizliliğini Korumak İçin Üçüncü Taraf Kamera Uygulamalarını Sınırlayacak

0
Birkaç hafta önce, Android 11'in üçüncü taraf kamera uygulamalarının erişimini sınırlayacağı, temelde uygulamaları varsayılan olarak farklı bir uygulamanız seçmiş olsanız bile telefonun yerleşik kamera uygulamasını kullanmaya "zorlayacağı" keşfedildi. Ancak sınırlama biraz Apple benzeri görünse de,...

Auschwitz Anıtı, TikTok Holokost Trendinin ‘Yaralayıcı ve Saldırgan’ olduğunu söylüyor

0
Video paylaşım uygulaması TikTok'ta yeni bir "Kurbanlar" veya "Holokost" veya "Travma P" eğilimi ortaya çıktı ve bu durum öfkeden inanmazlığa kadar çeşitli tepkilere yol açtı. Trendin amacı eğitici görünse de, birçok insan bunu en...

1940’ların New York Şehri’nin Sokak Görünümü

0
1940'lar NYC , NYC tabanlı yazılım mühendisi Julian Boilen tarafından oluşturulan yeni bir çevrimiçi etkileşimli harita . Google Street View gibi, ancak 1939 ile 1941 arasındaki her fotoğrafın New York City'yi gösteriyor. "Works Progress Administration, 1939 ile 1941 arasında New...

Reddit’teki Minecraft alt forumunu alışılmadık bir yarış fethetti

0
Herhangi bir video oyunuyla ilişkili bir topluluğa girmeyi denediyseniz, muhtemelen sözde katman listesi fikrine aşinasınızdır. Öğelerin, karakterlerin, kartların, vb. Özetleri, etkililik açısından herhangi bir fandomun ayrılmaz bir parçasıdır; "A öğesinin" B öğesi "ne üstünlüğü hakkında...

Son yorumlar